KAsetki Cenowe

Zastosowanie

Kasetki cenowe mogą być prezentowane na różne sposoby. Zastosowanie mają tutaj są różnorodne uchwyty, stojaczki, klipsy, magnesy, podstawki itp., które można dobrać według sposobu i wymogów prezentacji ceny.

DOBIERZ ROZMIAR KASETKI​

Chcesz, żeby kasetka cenowa wyróżniała się i była Twoją wizytówką? Nasz system cenowy spełni Twoje oczekiwania, a dostępne rozmiary zapewnią wszechstronne zastosowanie.

A8– 74 x 55 mm
A7– 120 x 84 mm
A7L– 160 x 84 mm

Biała, czy czarna?

Prostota zmiany informacji o produkcie i ceny pozwala personelowi sklepu zaoszczędzić czas przeznaczony na przygotowanie ekspozycji. Wszystko dzięki funkcjonalnym szufladkom do kasetek oraz wkładkom w dwóch kolorach do wyboru.

Swoboda konfiguracji

Oprócz rozmiaru kasetki wybierz wkładkę, kolor podkładu oraz kolor i krój cyfr. Decydując się na większe kasetki, masz możliwość umieszczenia dodatkowych informacji.

1. WYSUŃ SZUFLADKĘ
2. UMIEŚĆ KARTKĘ Z OPISEM
3. USTAW CENĘ
4. WSUŃ SZUFLADKĘ

Wybierz swój kolor

Akcesoria do kasetek

Uchwyty podstawowe

Uchwyty z serii DELI umożliwiają stosowanie kasetek cenowych prezentujących informacje o produktach z różnych branż oraz w działach sprzedaży takich jak: gastronomia, kawiarnie, cukiernie itp.

Uchwyty PRZEGUBOWE

Ruchome elementy pozwalają uzyskać maksymalną mobilność. Kasetki cenowe ustawisz zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Uchwyty regulowane

Uchwyty tej serii znakomicie rozwiązują problem mocowania kasetek cenowych w przypadku konieczności regulowania kąta nachylenia kasetki (tzw. grzechotka).

regały sklepowe, tabliczki, oznaczenia

Sklep online

Jesteśmy wyłącznym franczyzobiorcą w zakresie sprzedaży na terenie Polski produktów koncernu METO obecnych w Polsce od ponad 20 lat.

kanał youtube

Zapoznaj się z przykładami wykorzystania i instrukcjami montażu naszych produktów.

Retail Partner Polska Sp. z o.o. Sp. k.
62-052 Komorniki,  ul. Przemysłowa 18